Kontakt

Dealer siników zaburtowych Parsun:
JARD Sp. z o.o.
Sprzedaż silników Parsun: 
05-240 Tłuszcz, ul. Przemysłowa 25A
tel. 602 682 476 - sprzedaż silników
poniedziałek-piątek w godz 8.00-16
Adres e-mail:
biuro @ parsun . pl

 


 Części i serwis:
Wyłączny Importer:

Inter Cars S.A.
https://marine.intercars.com.pl/
Infolinia: +48 22 511 30 90

W sprawie wysyłki części można
kontaktować się również z:
PEZAL Gdańsk
tel. +48 58 300 03 67 
lub 505 466 081
www.pezalgenerators.com/kontakt 

 

O firmie

parsun1.jpgSilniki zaburtowe Parsun są wytwarzane przez firmę Parsun Power Machine Co., Ltd. właściciela marki Parsun w zakładzie produkcyjnym w Narodowej Strefie Przemysłu Hi-tech i Nowych Technologii w Suzhou. 
Jest to liczący się w Chinach i na świecie producent czterosuwowych nowoczesnych generatorów spalinowych oraz spalinowych pomp wodnych, przeznaczonych głównie na eksport.

Od 2005 roku firma Parsun Power Machine Co., Ltd. produkuje własne silniki zaburtowe pod nazwą Parsun. 
Są to autorskie konstrukcje producenta mocno wzorowane na najlepszych, sprawdzonych modelach dostępnych na rynku. W roku 2006 trafiły one na rynek USA, Kanady i Rosji, gdzie od razu zyskały uznanie ze względu na bardzo konkurencyjne ceny, nowoczesny wygląd i doskonałe parametry, a potem również przez bezproblemową obsługę i niską awaryjnośc. Od początku 2007 roku są również dostępne w kilku krajach Europy, m.in. w Holandii, Szwecji, Finlandii, Grecji, UK, Francji, Niemczech, a teraz również w Polsce za pośrednictwem autoryzowanego importera silników Parsun firmy JARD Sp. z o.o.

Silniki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające silniki do obrotu na terenie Unii Europejskiej.
Czterosuwowe silniki Parsun charakteryzują się niewielkim spalaniem oraz niską wagą. 

Aktualnie posiadamy w ofercie pełny zakres mocy silników od 2,6KM do 25KM w opcjach z rozruchem elektrycznym oraz sterowaniem manetką.

Nasza firma odpowiada za serwis na terenie kraju oraz dba o to, by klienci mieli zasze dostęp do pełnego asortymentu części zamiennych do silników Parsun. Wkrótce marka Parsun będzie dobrze rozpoznawalna na polskim rynku i doceniana za doskonały stosunek ceny do jakości, prostotę obsługi i niezawodność silników, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz łatwy dostęp do tanich części zamiennych.
Już dzisiaj kup do swojej łodzi silnik zaburtowy Parsun, a na pewno nie będziesz żałował.